Dlaczego my?

1. Wyłącznie profesjonalne i przetestowane monocykle

Znajdziesz u nas wyłącznie produkty, które przeszły nasze rygorystyczne testy i wymogi jakości. 

Jesteśmy autoryzowanym sklepem najlepszych marek, takich jak KingSong, IPS, Inmotion, czy Solowheel.

2. Gwarancja najwyższej jakości 

Oferujemy oryginalny sprzęt oraz części pochodzące od najlepszych producentów. Dzięki zażyłej współpracy, wpływamy realnie na ich wygląd, funkcjonalność oraz na sposób produkcji.  

Na każdy produkt otrzymujesz 2 lata gwarancji.

3. Niskie ceny 

Mamy najniższe ceny oryginalnego sprzętu na rynku. 

4. Szeroka oferta 

Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas to czego potrzebujesz. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów, gdyż wszystko znajdziesz u nas. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów. 

5. Darmowa dostawa 

Specjalnie, w trosce o Twoje pełne zadowolenie, posiadamy darmową dostawę. 

6. Pełne bezpieczeństwo 

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Nasz sprzęt pochodzi bezpośrednio od producentów. 

Gwarancja na terenie całej Unii Europejskiej! 

7. Wsparcie i obsługa klienta 

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwego sprzętu. Odpowiadamy na wasze wiadomości w ciągu 24h. Sam sprawdź! Nasi Klienci mają także do dyspozycji wsparcie techniczne z poziomu aplikacji mobilnej. Jako jedyni na rynku mamy aplikacje mobilną. 

8. Solidnie i ekologicznie zapakowany towar

Zwracamy szczególną uwagę na zabezpieczenie produktów przed wysłaniem. Każdy większy produkt oprócz oryginalnego opakowania producenta dodatkowo zabezpieczony jest w ekologiczne wypełniacze, które stabilizują wnętrze paczki. Dzięki takiemu pakowaniu nigdy nie odnotowaliśmy uszkodzonego towaru. 

9. Bądź na bieżąco

Posiadamy rozbudowany system informujący mailowo o każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Pierwsze potwierdzenie otrzymasz od razu po złożeniu zamówienia. Poinformujemy Cię również o rozpoczęciu jego realizacji, a po wysłaniu przesyłki, dostaniesz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoją paczkę na stronie firmy kurierskiej.

10. Wygoda

Możesz zamówić swoje kółko i akcesoria w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. 

Dokonując zakupów u nas, nie musisz tracić czasu na wertowanie Internetu i narażenie się na nieodpowiedni zakup. Nasz zespół codziennie testuje różne monocykle za Ciebie. W naszym sklepie znajdują się kółka wyłącznie najwyższej jakości z wymaganymi certyfikatami. Staramy się budować ofertę opartą na potrzebach Klientów. Osobiste doświadczenia użytkowników wypowiadających się na forum, pozwalają nam na odkrycie pragnień obecnych i przyszłych monocyklistów. 

Używamy cookies, umożliwiających m.in. logowanie, zakupy i zliczanie ile osób nas odwiedza. Czytaj szczegóły.