O nas

Witamy w świecie elektrycznych monocykli, największym w Europie i najszybciej rozwijającym się portalu i sklepie internetowym!

Jako jedyni przedstawiciele naszej branży, plasujemy się w czołówce największych i najpopularniejszych firm działających na europejskim rynku e-commerce.

ElektryczneMonocykle.pl (w zasadzie ElectricUnicycles.eu) to zespół młodych i kreatywnych ludzi. Portal tworzą pasjonaci, którym jazda na monocyklach elektrycznych daje masę frajdy. Koniecznie musisz spróbować! Uwaga - to uzależnia!

Nasza misja

Postanowiliśmy podzielić się z innymi tym niesamowitym uczuciem, które płynie z jazdy na monocyklu elektrycznym. To uczucie niespotykane nigdzie indziej: wyobraź sobie, że latasz, że nie czujesz żadnego pojazdu pod sobą, że masz przy tym wolne ręce, że jesteś tam, gdzie pomyślisz, że pojazd sprawia wrażenie, jakby go nie było - jakby był częścią Ciebie.
Tak właśnie poczujesz się na elektrycznym monocyklu i tym właśnie chcemy zarazić cały świat!

Zależy nam na upowszechnieniu monocykli i rozwinięciu tej społeczności. Chcemy, by ludzie dowiedzieli się, że to nie gadżet czy prototyp, tylko najlepszy sposób transportu indywidualnego, jaki póki co wymyślono. Mało tego! Ten rodzaj transportu jest już dostępny i może w pełni zastąpić rower!

Żyjemy w XXI wieku, więc dlaczego nadal używamy technologii sprzed 200 lat? Czas na zmiany! Dołącz do nas i stań się częścią tej niesamowitej społeczności!

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy to grupa znajomych zaczęła zastanawiać się jak można ulepszyć codzienny dojazd do pracy. Jeden z nich znalazł informacje o wczesnych modelach monocykli elektrycznych. Grupa nie mogła uwierzyć, że ludzie jadący pojazdem elektrycznym mogą zajmować tyle samo miejsca, co inni piesi - nie potrzeba było im dwóch wielkich kół, czy kierownicy, a przy tym wyglądali stylowo, w przeciwieństwie do dwukołowych Segwayów. 

Grupa ta była tak oczarowana jazdą na pierwszym, zakupionym monocyklu elektrycznym, że momentalnie stało się to ich hobby i wszyscy się w nie wyposażyli. Z czasem grupa ta poszerzała się i postanowiła utworzyć wspólny projekt.

Tą grupą jesteśmy my - twórcy portalu ElectricUnicycles.eu. Jesteśmy ludźmi, który codziennie w 100% poświęcają się swojemu projektowi i monocyklom elektrycznym, ponieważ wierzymy, że jest to najlepszy środek indywidualnego transportu. Zgadza się z nami każdy, kto tylko raz spróbuje... a później już nie ma odwrotu: nie wrócisz już do jazdy rowerem lub samochodem po mieście!

Nasze cechy i osiągnięcia

Nasza załoga posiada ogromne doświadczenie w imporcie i dystrybucji elektrycznych monocykli, e-commerce oraz nowych mediach.

Nasz profesjonalny zespół zapewnia fachową pomoc w każdym etapie zakupów. Jako sprawdzony sprzedawca, nasz sklep obsługuje setki zadowolonych Klientów.

Zdjęcia oraz opisy produktów są tworzone przez nas i rzetelnie przedstawiają wszystkie najważniejsze parametry, a wszystko po to, abyś dobrze poznał oferowane urządzenia.

Sprawdzamy parametry podane przez producentów z własnymi doświadczeniami i podajemy wyłącznie prawdziwe, przetestowane przez nas, informacje.

Jesteśmy firmą zaawansowaną technologicznie, korzystającą z najnowszych i efektywnych rozwiązań informatycznych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce wdrożyliśmy międzynarodowy system "MyWheel", gdzie znajdziesz wszystkie dane swojego monocyklu. W tej branży, jako jedyni na świecie posiadamy serwis zintegrowany z aplikacją mobilną.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Użytkownikom wysoki poziom obsługi, oferując wyłącznie sprzęt najwyższej jakości.

Jesteśmy autoryzowanym, europejskim sklepem - wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów. Dzięki zażyłej współpracy z nimi, mamy znaczący wpływ na kierunek rozwoju elektrycznych monocykli na rynku.

Korzystając z możliwości testowania wszystkich dostępnych na rynku monocykli, postanowiliśmy podzielić się wrażeniami tworząc bazę filmów, w których przedstawiamy obiektywnie wady i zalety danego sprzętu. 

Nie współpracujemy ze wszystkimi! Mimo ciągle otrzymywanych nowych ofert współpracy z producentami, wprowadzamy do naszej oferty wyłącznie najlepsze, profesjonalne pojazdy, które spełniają nasze wymagania i przeszły szereg naszych rygorystycznych testów

Nasi Użytkownicy są dla nas inspiracją - wszystkie Wasze pomysły i prośby przetestowania innych monocykli zawsze staramy się spełniać. Robimy to za Was i dla Was!

Ponadto, istnieje możliwość zwrotu zakupionych produktów do 14 dni, a każdy produkt objęty jest 2-letnią, europejską gwarancją!


Witamy w Przyszłości i zapraszamy na w 100% bezpieczne zakupy.

Zespół ElectricUnicycles.eu

PS. Koniecznie zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Używamy cookies, umożliwiających m.in. logowanie, zakupy i zliczanie ile osób nas odwiedza. Czytaj szczegóły.