Oryginalna ładowarka do KingSong KS-18L / KS-18XL do szybkiego, podwójnego ładowania (twin charging) - Angielska wtyczka (typ G)

  • » Kolor: Czarny
  • » Do KingSong KS-18L oraz KS-18XL
  • » Oryginalna, certyfikowana ładowarka
  • » Do użytku samodzielnego lub Twin
  • » Wejście: AC 100-240V, 50/60Hz 2.5A
  • » Wyjście: DC 84.0V - 1.5A
  • » Angielska wtyczka (Typ G)

Oryginalna ładowarka, taka jak dołączana w zestawie z monocyklami elektrycznymi KingSong KS-18L oraz KS-18XL.

Ładowarka posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Ładowarka ta jest oficjalnie zatwierdzona przez KingSong do używania w trybie podwójnego ładowania (Twin/Dual mode - podłączanie dwóch identycznych ładowarek jednocześnie, do osobnych portów ładowania), co pozwala na szybkie ładowanie w modelach wspierających tę technologię (na chwilę obecną wyłącznie KingSong KS-18L oraz KingSong KS-18XL).

Uwaga: ładowarki nie należy używać z innymi modelami KingSong czy innymi elektrycznymi monocyklami, ze względu na ryzyko uszkodzenia oraz urazu.

Użytkować wyłącznie z modelami KingSong KS-18L oraz KingSong KS-18XL.

Kupując ten produkt masz pewność, że ładowarka jest kompatybilna z tymi właśnie modelami.

Pod żadnym pozorem nie wolno używać żadnych nieoryginalnych / niezatwierdzonych ładowarek do ładowania monocykli, jak również nie wolno podłączać dwóch różnych modeli ładowarek w trybie Twin/Dual, jako że takie działania prowadzą do unieważnienia gwarancji monocykla, stwarzając ryzyko przegrzania, uszkodzenia akumulatorów, zwarcia, a w konsekwencji urazu i/lub wypadku.

Finalny produkt może nieco różnić się wizualnie od tego przedstawionego na zdjęciach (zależnie od partii produkcyjnej itp.), jednak nie ma to wpływu na specyfikację, certyfikację, funkcjonalność czy pochodzenie - te cechy pozostają bez zmian.

Zawartość zestawu:

  • » Oryginalna ładowarka x 1
  • » Kabel z wtyczką UK (Typ G) x 1
Od ręki!
Wysyłka: 48 h
Ładowarka KS-18L/XL - UK Zdjęcie
256,91
316,00 z VAT 23%

Wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją i serwisem w Polsce. Każdy towar można zwrócić do 14 dni bez podania przyczyny.

You have 14 days to return this product without justification.

Specyfikacja techniczna

Model:Ładowarka KS-18L/XL - UK
Kolor:Czarny
Stan:Fabrycznie nowy, produkt oryginalny prosto od producenta
Kompatybilność:KingSong KS-18L, KingSong KS-18XL
Parametry wejściowe:100-240V AC, 50/60Hz, Maks. 2,5A
Parametry wyjściowe:DC 84,0V, 1,5A
Wtyczka:Dołączony kabel z wtyczką angielską (typ G)
Działanie:Czerwone światło oznacza ładowanie, zielone światło oznacza pełne naładowanie lub ładowarka jest odłączona od urządzenia.
Przeznaczenie:Do użytku samodzielnego (podłącz do dowolnego portu ładowania w kompatybilnym monocyklu) lub w trybie Twin/Dual (podłącz jednocześnie dwie identyczne ładowarki, każdą do osobnego portu ładowania)
Szybkie ładowanie:Możliwe w trybie podwójnym - Twin Mode / Dual Charging (wymagana druga, identyczna ładowarka)
Ostrzeżenia:Nie otwierać. Nie używać razem z innym modelem ładowarki. Nie używać do ładowania produktów innych niż wymienionych wyżej. Nie używać razem z adapterami lub akcesoriami do ładowania (jak np. charge doctor). Nie wpinać w instalacje elektrycznie niezgodne ze specyfikacją ładowarki. Nie dopuszczać do kontaktu z wodą. Przechowywać i używać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Nie pozostawiać ładowarki wpiętej do gniazdka na noc. Nie pozostawiać ładowarki wpiętej do gniazdka w miejscach niemonitorowanych. Nie pozostawiać ładowarki wpiętej do gniazdka przez dłużej niż 10 godzin. Nie używać w przypadku gdy ładowarka jest uszkodzona / nie działa (np. kiedy dioda LED nie świeci i/lub brak ładowania i/lub ładowarka wydaje niesłyszalne wcześniej dźwięki, kliki itp.).
Pochodzenie:Wyprodukowano w Chinach dla KingSong

Zdjęcia

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.