Adrian - 2017-07-12 14:50

Polska premiera KS-16S wraz z dostawą innych modeli

W piątek otrzymaliśmy świeżą dostawę monocykli elektrycznych KingSong. Ze względu na bardzo dużą liczbę zamówień pre-order (za które serdecznie dziękujemy!), dopiero teraz jesteśmy w stanie napisać o wszystkim oficjalnie na stronie.

Jednocześnie informujemy, że w poniedziałek wszystkie zamówienia KS-16S w przedsprzedaży (preorder) zostały zrealizowane i wysłane do odbiorców!

Cieszymy się, że KingSong KS16-S jest już oficjalnie dostępny w Polsce!

Przypominamy, że jako ElektryczneMonocykle.pl, jesteśmy autoryzowanym sklepem KingSong. W przeciwieństwie do nieoficjalnych źródeł, produkty KingSong nabyte u nas są produktami w 100% oryginalnymi, przeznaczonymi na rynek europejski. Dzięki temu, monocykle wyposażone są w lepsze akumulatory Sanyo, Panasonic oraz LG, posiadają działającą aplikację mobilną, objęte są 2-letnią gwarancją i posiadają instrukcję obsługi w m.in. języku polskim. Ponadto, możliwy jest zwrot do 14 dni.

KingSong KS-16S jest dostępny pod tym linkiem.

Co pojawiło się poza KS-16S?

Oprócz premiery sportowej wersji KS16, uzupełniliśmy także magazyn o klasyczne KS-16C. Dostępne są ponownie wszystkie kolory KS16, w tym wróciła bardzo popularna wersja z gumowym wykończeniem (czarny mat).

Ponadto, dostępne są ponownie dętki.

Na dniach, w sklepie pojawi się szereg nowych części i akcesoriów, w tym dętki do monocykli 18", pedały, nowe obudowy (także srebrna do KS-16S).

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.