Adrian - 2017-09-18 22:07

Nowy KingSong KS-14S 840Wh już dostępny

Świeża dostawa najnowszego, 14-calowego modelu KingSong już u nas! Mowa tu, oczywiście, o monocyklu elektrycznym KingSong KS-14S, czyli sportowej wersji popularnego KS-14D.

Jak zawsze, dziękujemy wszystkim, którzy złożyli zamówienia w przedsprzedaży (preorder)! Wasze paczki są już gotowe i zostaną wysłane jutro z samego rana!

Tylko u nas: ogromny akumulator 840 Wh

Główną, techniczną różnicą między modelami KS-14S, a KS-14D, jest pojemność akumulatorów. KingSong KS14-S występuje w dwóch wersjach: z akumulatorami o pojemności 680 Wh (czyli 260 Wh więcej niż w modelu 14-D) oraz z akumulatorami LG lub Sanyo (filia Panasonic) o pojemności 840 Wh, czyli równo dwa razy większej nsaniż w modelu 14-D.

Jest to taka sama pojemność, jak w większym modelu KS-16S, pozwalająca przejechać aż do 70 km! Właśnie ta najlepsza wersja jest dostępna w Polsce wyłącznie na ElektryczneMonocykle.pl.

Poza większymi akumulatorami, producent podrasował też wygląd urządzenia, wprowadzając do sportowego KS14 m.in. większe, bardziej agresywnie wyglądające, pady. Monocykl występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym połysku.

Dla KS-14S została przygotowana nowa wersja firmware, współpracująca z najnowszą aplikacją KingSong. Komfort jazdy jest lepszy niż kiedykolwiek, a dodatkowo urządzenie jest w stanie pokonywać 30° wzniesienia (KS-14D według specyfikacji jest przystosowany do maksymalnie 25° wzniesień).

Podobnie jak w przypadku KS-16, modele oznaczone literką "S" to osobna, sportowa linia. Oznacza to, że wersja KS-14D nadal będzie produkowana i dostępna. Wersja sportowa jest odpowiedzią dla użytkowników, których interesują najlepsze osiągi oraz najwyższy poziom komfortu jazdy.

Oto, jak prezentuje się specyfikacja techniczna KingSonga KS14-S:

  • 14" średnica koła, małe wymiary urządzenia, wbudowany uchwyt teleskopowy, automatyczne światła oraz czujnik zmierzchu,
  • Silnik elektryczny BLDC o mocy nominalnej 800 W oraz maksymalnej mocy chwilowej 2400 W,
  • Prędkość maksymalna do 30 km/h,
  • Maksymalne nachylenie to aż 30°,
  • Akumulatory Sanyo(filia Panasonic) lub LG o łącznej pojemności 840 Wh. Zasięg aż do 70 km!
  • Waga: niecałe 16 kg,
  • Dostępne kolory to czarny połysk oraz biały połysk,
  • Unikalna sygnatura KingSong Sports na padach.

Cena i dostępność

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedsprzedażą, od ręki dostępny jest teraz kolor czarny. Kolejna dostawa białego połysku odbędzie się za ok. 7 dni. [AKTUALIZACJA] Kolor biały również jest już ponownie dostępny!

Promocyjna cena pojazdu w najlepszej wersji 840 Wh to 4929 zł (lub 234 zł miesięcznie, w przypadku zakupu na raty z PayU).

Wysyłamy jak zawsze do 24 godzin!

Przypominamy, że wersja 840 Wh jest dostępna wyłącznie w naszym sklepie.

KingSong KS-14S

Zdjęcia

Justyna już przygotowuje filmy z unboxingiem i prezentacją nowego elektrycznego monocykla KingSong KS14S.

Jak Wam się podoba ten model? Dajcie znać w komentarzach pod spodem!

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.