Mike - 2017-08-31 22:20

Nowa aplikacja mobilna dla monocykli elektrycznych KingSong - już wkrótce!

Premiera nowej aplikacji KingSong zbliża się wielkimi krokami. Faza testów beta dobiega końca. W ciągu maksymalnie kilku tygodni, aplikacja zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników monocykli elektrycznych marki King Song. Tak, jak poprzednia wersja, tak też najnowsza będzie dostępna na platformy Android, BlackBerry oraz iOS.

Czego możemy się spodziewać? Oprócz kompletnie nowego interfejsu, producent zadbał o m.in.:

  • Możliwość aktualizacji oprogramowania do nowszych wersji (obecna aplikacja nie pozwala już na kolejne aktualizacje firmware),
  • Poprawienie łączności bluetooth,
  • Przypisanie naszego monocykla do zarejestrowanego konta użytkownika (podobne rozwiązanie mają już m.in. Inmotion oraz Ninebot),
  • Wprowadzenie funkcji społecznościowych, w tym lokalizacja użytkowników wokół nas (także podobnie jak w aplikacjach Inmotion oraz Ninebot) oraz ranking użytkowników (im więcej przejechanych łącznie kilometrów tym wyższa pozycja w rankingu)
  • Możliwość zablokowania urządzenia - długo oczekiwana funkcja alarmu, którym urządzenie zasygnalizuje, gdy znajdzie się poza zasięgiem bluetooth lub gdy ktoś ruszy nasz monocykl z miejsca. Alarm uruchomi się zarówno na monocyklu, jak też na telefonie. Funkcja ta została już wcześniej wprowadzona w Ninebotach i cieszyła się pozytywnymi opiniami,
  • Rozdzielenie zarządzania dźwiękami na dwie kategorie: komunikaty głosowe oraz głośniki bluetooth. Ta ostatnia funkcja może bardzo zadowolić niektórych użytkowników.

Nowa aplikacja będzie dostępna do pobrania z naszego portalu. Zanim to jednak nastąpi, [aktualizacja 2017/09/01] jest już dostępna do pobrania w wersji beta z naszego portalu [aktualizacja 2017/09/18] jest już dostępna do pobrania z naszego portalu. Zapraszamy też do obejrzenia zrzutów ekranu:


Tak wygląda ekran główny oraz funkcje społecznościowe, w tym mapa użytkowników.

Polityka firm, produkujących monocykle elektryczne, jest podobna do firmy Tesla. Nasze kółka z biegiem czasu otrzymują nowe funkcje, poprzez aktualizacje aplikacji oraz firmware. Inmotion oraz Ninebot nieraz zaskoczyli swoich użytkowników, wprowadzając dodatkowe ustawienia, czy kompletnie nowe funkcjonalności.

Firma KingSong nową aktualizacją zaznacza swoją pozycję wśród światowych liderów, dodając użyteczne opcje, o których użytkownicy nawet nie myśleli podczas zakupu. Miłe zaskoczenie, prawda?


Nowe ekrany ustawień są dużo bardziej intuicyjne.

Pamiętajmy, że zrzuty pochodzą nadal z wersji beta. Miejmy nadzieję, że podpowiedzi zostaną uproszczone, a angielskie tłumaczenie poprawione przed finalnym wydaniem.


Nowy ekran podsumowania, oraz dodatkowe ustawienia dźwięków.

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.