Mike - 2017-10-09 23:45

KingSong KS-18L - zdjęcia i pogłoski o następcy KS-18A

Nowa 18-stka KingSonga

KingSong zakończył już fazę tworzenia prototypu nowego KS-18, oznaczonego literą "L". Przypominamy, że seria KS-18 charakteryzuje się największymi, 18-calowymi kołami (u tego producenta), oraz największymi osiągami - prędkością maksymalną i zasięgiem. To monocykle skierowane do grupy wyczynowców, ponieważ świetnie nadają się do jazdy w terenie (tzw. off-road).

Dotychczasowe modele serii KS-18 nie cieszyły się dużym zainteresowaniem, ze względu na ich design oraz duży rozmiar. W przypadku KS18L, producent postawił na swój klasyczny wzór. Tym samym, nowy model wygląda bardzo podobnie do KS-14D, będąc oczywiście dużo większym elektrycznym monocyklem.

Obserwujcie naszą stronę, ponieważ już niedługo podamy finalną specyfikację KingSonga KS18-L! Model ten jest w ostatniej fazie testów i poprawek przed produkcją. W przeciwieństwie do starszych KS-18A oraz KS-18S, nowy model KingSong trafi do naszej oferty.


Na zdjęciu nowy KS-18L w porównaniu z KS-14S. Uchwyt teleskopowy KS-18S zadowoli nawet koszykarzy.

Cena i dostępność

KingSong KS-18L, oprócz bardziej smukłej i ładniejszej obudowy, będzie posiadał także wbudowany uchwyt teleskopowy. Należy zaznaczyć, że to pierwsza 18-stka KingSonga z wbudowanym uchwytem, a ponadto jest on najwyższym uchwytem produkowanym do tej pory. Jego wysokość zadowoli nawet najwyższych użytkowników i z pewnością podniesie komfort użytkowania.

Nie wiadomo jeszcze jaka będzie cena tego modelu, ale o przewidywanych kwotach oraz dostępności powiadomimy już niedługo! Możecie być pewni, że KS18-L pojawi się u nas natychmiast po premierze!

Na chwilę obecną, zapraszamy do oglądania zdjęć finalnego prototypu.


Na zdjęciu starszy KS-18S (po lewej) obok KS-18L (po prawej). Różnica w wielkości jest znaczna.

Co myślicie o nowym KS-18L? Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach na dole!

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.