Aktualizacja aplikacji na ios

Piterus
Zainteresowany
Posts:8
Joined:29 Sep 2017, 14:57
Aktualizacja aplikacji na ios

Postby Piterus » 09 Oct 2017, 23:20

Drodzy Koleżanki i Koledzy czy macie problem z językiem po ściągnięciu z App Store aplikacji kingsong? Wyslwietla mi wszystko po chińsku pewnie ,a ja nie wiem gdzie można dokonać zmiany języka. Bardzo dziękuje za pomoc.

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Aktualizacja aplikacji na ios

Postby Adrian » 13 Oct 2017, 03:53

Język aplikacji można zmienić na angielski:
- Należy wybrać ikonę użytkownika na dole (trzecia od lewej),
- Następnie, należy wybrać ikonę zębatki (ostatnia pozycja),
- Zmiana języka to trzecia pozycja od góry.

W ostatnim kroku należy wybrać drugą pozycję (język angielski) i potwierdzić zmianę przyciskiem w prawym, górnym rogu aplikacji.

Faktycznie jest to trochę nieintuicyjne, mając chiński jako domyślny język :D

Kolejna rzecz, to odblokowanie prędkości. Aby dokonać tego w nowej aplikacji, należy zarejestrować konto KingSong i uzupełnić swój profil.

Pozdrawiam

Piterus
Zainteresowany
Posts:8
Joined:29 Sep 2017, 14:57

Re: Aktualizacja aplikacji na ios

Postby Piterus » 13 Oct 2017, 18:50

Hej
Jest tylko mały problem otóż po wyborze zębatki proszony jestem o login a nie o zmianę języka :(

radoslaw
Jeździ bez problemu
Posts:18
Joined:23 Aug 2017, 10:33
Model unicykla:kingsong ks16

Re: Aktualizacja aplikacji na ios

Postby radoslaw » 18 Oct 2017, 21:45

Witam za to ja chcąc ściagnąć i klikając w podany link tutaj ( stara wersja ) wyskakuje komunikat:
"Rzecz niedostepna. Polski sklep nie udostępnia obecnie żadnej rzeczy. Amerykański sklep udostępnia żądana rzecz. Stuknij w pozycje Zmien sklep, aby zobaczyc te rzecz "
I dalej nic .
Akurat zmieniłem telefon na iphona na samsungu bez problemu ściagnelo czyzby nie odpowiedni tutaj odnosnik

Piterus
Zainteresowany
Posts:8
Joined:29 Sep 2017, 14:57

Re: Aktualizacja aplikacji na ios

Postby Piterus » 19 Oct 2017, 15:50

Mam dokładnie to samo. Wydaje się ze po prostu na ios jeszcze nie ma wersji ostatecznej. Ręcznie musisz znaleźć w appstore aplikacje i da się ja ściągnąć później tylko problem ze zmiana języka z chińskiego i nie wiem jak u Ciebie problem z rejestracja żeby ściągnąć limit prędkości. Na adnroid lepiej działa aplikacja potwierdzam.

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Aktualizacja aplikacji na ios

Postby Adrian » 20 Oct 2017, 15:01

Niestety, poprzednia wersja aplikacji została usunięta z AppStore i nie można jej pobrać. Jest to spowodowane brakiem kompatybilności poprzedniej wersji aplikacji z nowymi wersjami firmware.

Z kolei nowa wersja aplikacji pod iOS zawiera błędy, które wypłynęły dopiero po jej umieszczeniu w AppStore.

Producent intensywnie pracuje nad jak najszybszą aktualizacją.

W tej chwili jedyna opcja to nie aktualizować starej wersji, po aktualizacji nie można już nic zrobić, poza czekaniem na najbliższą aktualizację.

W międzyczasie polecamy pożyczyć od kogoś telefon z Androidem (może to być nawet stary model), zainstalować nową aplikację i skonfigurować monocykl, tak aby jego konfiguracja odpowiadała nam do czasu aktualizacji pod iOS.

Pozdrawiam


Return to “Kingsong - Oprogramowanie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron