Adrian - 2018-03-15 12:18

Nowe elektryczne monocykle INMOTION V10 oraz V10F

INMOTION w wyścigu o pierwsze miejsce

W tym roku producenci monocykli elektrycznych robią, co mogą, by wygrać wyścig o najlepszy pojazd roku. Podczas, gdy pozostali producenci grali w odkryte karty, firma INMOTION zachowała kamienną twarz aż do teraz, zaskakując wszystkich premierą nowych modeli.

Mowa tu o INMOTION V10 oraz V10F, których premiera odbędzie się już 10. kwietnia! Już na wstępie zapewniamy, że modele te pojawią się w naszej ofercie.

Producent zapewnia, że modele zostały poddane długim i dokładnym testom, także praktycznym, jako że praca nad nimi zaczęła się już dużo wcześniej, niż można by się tego spodziewać.

Czego możemy się spodziewać?

Nowe pojazdy będą 16-calowymi elektrycznymi monocyklami, czyli plasują się w najbardziej uniwersalnej klasie rozmiarowej. Zastosowanie szerszej opony ma dodatkowo zwiększyć przyczepność podczas jazdy w trudnych warunkach, czy w terenie. Możemy spodziewać się więc komfortu jazdy zbliżonego do 18-calówek, z dodatkowymi zaletami mniejszej średnicy koła (m.in. większa zwrotność, większa stabilność przy niższych prędkościach, mniejszy ciężar).

Kontaktując się z INMOTION wielokrotnie podkreślaliśmy, jak ważne dla użytkowników - poza solidnością, osiągami i bezpieczeństwem - jest dodatkowe wyposażenie, takie jak światło hamowania, czy nawet możliwość słuchania muzyki dzięki bluetooth. Z przyjemnością możemy poinformować, iż producent potwierdził wprowadzenie obu funkcji do nowych monocykli, tj. prawdziwego światła hamowania oraz głośników... stereo, umożliwiających tym razem - poza komunikatami urządzenia - również odtwarzanie muzyki przez bluetooth.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, możemy być pewni że nowe modele będą bardzo atrakcyjne wizualnie i obecna będzie w nich przewodnia stylistyka firmy. Producent z chęcią współpracuje z dotychczasowymi projektantami, którzy byli odpowiedzialni za design modeli Inmotion V5 oraz V8. Patrząc na pierwsze opublikowane materiały, można spać spokojnie.

Na chwilę obecną nie możemy zdradzić więcej szczegółów, ale możemy zapewnić, że firma INMOTION potraktowała zadanie poważne i przygotowała wiele innowacyjnych rozwiązań, które na pewno pozytywnie Was zaskoczą. Niektóre z nich opiszemy już wkrótce.

Specyfikacja techniczna

W sieci krąży wiele plotek na temat specyfikacji technicznej nowych urządzeń spod stajni Inmotion - nie dajcie się jednak nabrać. Nie zamierzamy wprowadzać nikogo w błąd, dlatego wstrzymamy się od plotek i już niedługo opublikujemy prawdziwą specyfikację nowych elektryków.

Możemy jednak podpowiedzieć, że producent dobrze wie, czego oczekuje rynek, dlatego nie musicie się martwić o odpowiednio dużą moc i pojemność akumulatorów.

Dostępność i ceny

Nowe pojazdy INMOTION pojawią się u nas na przełomie kwietnia/maja.

Niedługo uruchomimy przedsprzedaż, dzięki której będziecie w stanie zarezerwować swój monocykl w cenie niższej, niż po premierze. Jaki będzie przedział cenowy nowych elektrycznych kółek? Dowiecie się już niedługo!

Podsumowanie

Premiery INMOTION V10 oraz V10F na pewno sporo namieszają w głowach wszystkich, którzy ostrzą zęby na premiery elektrycznych monocykli w 2018. Trudno się nie zgodzić, że jest to najciekawszy rok w historii elektrycznych kół.

Zanim kompletnie zaspokoimy waszą ciekawość na temat serii V10, prezentujemy krótki plakat promocyjny, przygotowany przez producenta.

Co myślicie o nowych monocyklach Inmotion? Dajcie znać w komentarzach pod spodem!

Ta strona używa cookies - Czytaj szczegóły
Ta informacja zniknie za chwilę, ale link do naszej polityki prywatności i cookies znajdziesz zawsze w stopce.