KS-16 problem bluetooth

Wszystko na temat monocykli Kingsong.
Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16
KS-16 problem bluetooth

Postby Folthor » 19 Dec 2017, 02:34

Witam. Długo byłem nieaktywny na forum, lecz jeżdżę praktycznie codziennie ;) W końcu musiałem zwrócić się do Was z problemem. Kilka miesięcy temu po zainstalowaniu nowej aplikacji KingSong straciłem możliwość połączenia bluetooth z kółkiem (na każdej aplikacji, wheellog też przestał łączyć). Połączenie z muzyką działa normalnie. Nie specjalnie się tym przejąłem, bo nie zmieniam ustawień i jeżdżę bez aplikacji, ale zaczęło mnie to irytować. BLuetooth w telefonie wykrywa KS-16, ale aplikacja już nie. Próbowałem różne wersje (nowsze i starsze) aplikacji KingSong i nic nie dało, również na różnych telefonach. Aplikacja oczywiście zawsze ma nadane wszystkie uprawnienia. Proszę o pomoc :)

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: KS-16 problem bluetooth

Postby Adrian » 28 Dec 2017, 03:39

Witam!

Folthor, czy mógłbyś nagrać film pokazujący dokładnie co robisz i wysłać nam na serwis@elektrycznemonocykle.pl ?

Wiem, że wszystko opisałeś i to dość jasno, jednak mimo wszystko będzie to bardzo pomocne.

Próbowałeś może telefonem z iOS?

Pozdrawiam

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: KS-16 problem bluetooth

Postby Folthor » 28 Dec 2017, 22:39

Nie do końca rozumiem chyba, filmik z samego ekranu telefonu jak próbuję się łączyć, czy nagrywany innym telefonem wszystko, od włączenia kółka, do instalacji aplikacji Kingsong i próby połączenia przez bluetooth? W międzyczasie na dniach postaram się złapać kogoś z Iphonem i spróbować.

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: KS-16 problem bluetooth

Postby Adrian » 04 Jan 2018, 14:56

Filmik nagrany drugim telefonem, pokazujący jak się łączysz i w jakim stanie jest monocykl - od początku od włączenia aplikacji / urządzenia.

Pozdrawiam


Return to “Oficjalne Forum Kingsong Polska”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron