Page 1 of 1

naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Posted: 22 Oct 2018, 11:59
by szaroczek
Dzień dobry. Zepsół mi się mój KS16C na gwarancji, zakupiony w "elektryczne monocykle". Aluminiowy wspornik jednego z pedałów zaczął ocierać o koło; z ostatniej wycieczki powróciłem kilka kilometrów piechotą prowadzą pojazd ręcznie w celu uniknięcia dalszego rysowania obudowy silnika. Jeśli dobrze rozumiem mamy tu do czynienia z typową wadą w tych modelach, jaką jest zbyt cienka/słaba ośka, która zaczęła się prawdopodobnie wyginać i pewnie w krótce zechce się całkiem złamać. Niestety, kontakt z firmą - sprzedawcą i gwarantem - znowu zanikł; od wielu dni nikt ponownie nie odpisuje na emaile, ani nie reaguje na wpisy na forum... Czy ktoś mógłby tu jakoś pomóc...?

Dziękuję i pozdrawiam

P.S.
Tak przy okazji, jeśli moża zapytać: Jakiś czas temu w emailu do "elektryczne monocykle" podałem nr faktury zakupu tego koła z zapytaniem, czy w tym egzemplarzu, "po liftingu", były już montowane ośki większe - 12 mm, czy jeszcze te cieńsze - 10mm. W odpowiedzi otrzymałem sugestię, że już te większe, ale poproszono mnie o wysłanie zdjęcia pedała, na podstawie którego miano ocenić, jaka to dokładnie edycja tego monocykla: starsza, czy nowsza. Zdjęcie to już dawno temu wysłałem do "elektryczne monocykle", ale niestety nie otrzymałem już obiecanego komentarza w tej sprawie. Załączam je zatem do tego posta z uprzejmym zapytaniem do ekspertów, czy to jest nowsza generacja KS16C, czy starsza?

Re: naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Posted: 22 Oct 2018, 12:02
by szaroczek
Kilkakrotnie próbowałem dodać do posta załącznik w postaci pliku zdjęciowego, ale bezskutecznie. Na czym polega problem...? :-/

Re: naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Posted: 22 Oct 2018, 18:05
by Adrian
Jeśli chodzi o wiadomości serwisowe, prosimy je kierować na email serwis@elektrycznemonocykle.pl zamiast na forum.

W systemie nie widnieje żadne zgłoszenie gwarancyjne od Pana.

Pozdrawiam