Page 1 of 1

dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 08 Oct 2018, 11:49
by szaroczek
Dzień dobry. Oto od kilku tygodni intensywnie poszukuję dętki do monocykla, czyli z wygiętym wentylem, o średnicy jak w tytule, jednak zupełnie bezskutecznie. Owszem, można znaleść takowe w rozmiarze 14" oraz 18", jednak nie 16"... Czy ktoś może wytłumaczyć tą sytuację? A może mógłby mnie ktoś skierować do odpowiedniego źródła, gdzie takie dętki posiadają w ofercie? Nadmienię, że szukałem na stronach polskich sklepów z monocyklami, na AliExpress'sie oraz na allegro; chyba, że nie umiem szukać... :?

Pozdrawiam

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 08 Oct 2018, 12:33
by ctx13
Hmm, to nie problem z szukaniem, tylko faktycznie wygląda na jakiś problem z tymi dętkami, tzn w ofercie mają nawet tu na elektrycznemonocykle.pl, ale brak w magazynie, podobnie jak u innych dystrybutorów. Zostaje chyba odpytanie bezpośrednio dystrybutora kiedy się spodziewają dostaw, obiecali teraz szybciej odpowiadać ;)

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 08 Oct 2018, 12:44
by ctx13
Zerknąłem jeszcze w zakończone na Allegro, ostatnia poszła 18 września, także w sumie nie tak dawno, więc może nie ma jakiegoś globalnego problemu tylko chwilowo sie wyprzedały. To chyba najpopularniejszy rozmiar w monocyklach.

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 08 Oct 2018, 14:19
by Adrian
Spokojna głowa, dętki 16" pojawią się już w tym tygodniu u nas :)

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 08 Oct 2018, 14:38
by szaroczek
Panie Adrianie, dobrze wiedzieć - czekam! :-)

P.S.
A tak przy okazji, Panie Adrianie, to, tak, jak Pan zasugerował w moim poprzednim wątku "Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle", napisałem do Waszego serwisu ponownie emaila w innej sprawie dotyczącej mojego monocykla u Was zakupionego i będącego jeszcze na gwarancji, ale w dlaszym ciągu nikt z Was mi odpisał... Ciągle czekam.

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 10 Oct 2018, 09:04
by Adrian
To niemożliwe, na wszystkie wiadomości - wszystkich użytkowników - została udzielona odpowiedź, i to znacznie wcześniej niż Pana post.
W takim razie proszę o sprawdzenie folderu spam - z naszej strony odpowiedź wyszła na pewno.

Pozdrawiam :)

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 11 Oct 2018, 19:59
by mirekw
w kwestii dętek to zastanawiam się czy aby do monocykla nie pasowała by zwykła deka rowerowa, nie znam się zbytnio, ale patrząc na parametry to poza zakrzywionym wętylem ta do monocykla nie różni się niczym poza ceną i brakiem dostępności od paru miesięcy... zresztąz oponami chyba jest podobnie - niech mnie ktoś poprawi o ile się mylę...

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 12 Oct 2018, 12:37
by szaroczek
"Adrian", tak, rzeczywiście otrzymałem odpowiedź na moje techniczne pytanie dotyczące mojego monocykla i za nie dziękuję. A wracając do dętek 16", miały być w tym tygodniu, czy to jest wciąż aktualne, bo znalazłem je dostępne gdziś indziej, ale chciałbym kupić u Was z powodu sympatii, jaką Was darzę... ;-)

Re: dętka 16" - gdzie kupić?

Posted: 15 Oct 2018, 19:28
by szaroczek
Adrian wrote:Spokojna głowa, dętki 16" pojawią się już w tym tygodniu u nas :)


W zeszłym tygodniu zachęcałeś mnie do "spokojnej głowy", że jeszcze w zeszłym tygodniu będą te dętki 16", a tu nowy tydzień się rozpoczął, a dętek jak nie było, tak nie ma... :?