Przechylenie pedałów

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
radoslaw
Jeździ bez problemu
Posts:18
Joined:23 Aug 2017, 10:33
Model unicykla:kingsong ks16
Przechylenie pedałów

Postby radoslaw » 08 Sep 2017, 13:51

Witam wszystkich.
Niestety nie znalazłem na forum ale mam taki problem iż przy prędkości powyżej 20km/h ( odczytane podczas jazdy z aplikacji ) podnosi mi bardzo pedały do góry jakby chciał sam wymusić hamowanie. Limity prędkości zostały odblokowane.
Proszę o pomoc pozdrawiam

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Przechylenie pedałów

Postby Adrian » 08 Sep 2017, 18:20

Witamy na forum!

Po odblokowaniu limitów kodem, należy jeszcze przejść do ustawień alarmów, ponieważ nadal będą ustawione na wartości limitowane.

Trzy pierwsze ustawienia dotyczą tylko alarmów dźwiękowych (głośnik i buzzer), natomiast czwarte ustawienie, tzw. "ollie speed" to właśnie ustawienie tilt-back.

Wszystkie alarmy polecam ustawić przed prędkością maksymalną, czyli dla KS-16 najlepiej w granicach 27-28 km/h. Pierwsze dwa alarmy można pominąć, natomiast trzeci oraz tilt-back są już wymagane.

Po zmianie ustawień i zaakceptowaniu swojego wyboru w aplikacji, należy wyłączyć i włączyć ponownie monocykl. Dopiero wtedy nowe ustawienia będą działać.

Pozdrawiam

radoslaw
Jeździ bez problemu
Posts:18
Joined:23 Aug 2017, 10:33
Model unicykla:kingsong ks16

Re: Przechylenie pedałów

Postby radoslaw » 08 Sep 2017, 18:40

Witam
Dziękuje ślicznie
Wszystko działa poprawnie
Pozdrawiam

Marek Piasecki
Raczkuje
Posts:2
Joined:03 Sep 2018, 09:38
Model unicykla:Ninebot one E+

Re: Przechylenie pedałów

Postby Marek Piasecki » 03 Sep 2018, 09:50


Marek Piasecki
Raczkuje
Posts:2
Joined:03 Sep 2018, 09:38
Model unicykla:Ninebot one E+

Re: Przechylenie pedałów

Postby Marek Piasecki » 03 Sep 2018, 09:57

Witam kolegów,
Jeżdżę od dwóch tygodni na Ninebot One E+. Zainteresowała mnie kwestia pochylających się pedałów przy większej prędkości. Niestety rady dotyczące zmiany ustawień są w tej chwili dla mnie nieczytelne. Z jakiego poziomu można dokonać zmiany ustawień i jaka byłaby dla E+ nowa, wyższa prędkość maksymalna (aby się nie wyłączył, czy nie przeciążył)? Czy ktoś może instalował dodatkowe ogniwa zwiększające zasięg?
Pozdrawiam
Marek


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron