Ostateczny Wybór

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
Szpon111
Zainteresowany
Posts:5
Joined:03 Jun 2017, 12:57
Ostateczny Wybór

Postby Szpon111 » 03 Jun 2017, 13:07

Witam!

Jestem nowym forumowiczem, ale z unicyklem mialem juz stycznosc, gdyz posiadam Airwheel X8, lecz po roku jazdy zaczelo dochodzic w nim do odciec. Sam nie wiem skad to wynikalo, lecz planuje zajac sie naprawa owego kolka i sprzedac go, wiec zarazem upatruje zakup nowego. Mam spory dylemat, bo interesuje mnie Kingsong, ale nie potrafie sie zdecydowac na ktory model, czy to bedzie KS16 czy KS14D. Niby jestem zaznajomiony z roznicami pomiedzy nimi dzieki artykulowi, ktory zostal przez Was sumiennie napisany, lecz nadal ziarno niepewnosci czy niezdecydowania mam w glowie zasiane.

Chcialbym sie przy okazji doinformowac jak wyglada sprawa chocby samych glosnikow w obu modelach, niby to zwykly bajer, pewnie rzadko bede korzystal z opcji puszczania na kole muzyki, lecz lepiej wiedziec czy 2 glosniki dawaja porownywalne brzmienie i moc jak 4.

Polska strona Kingsong ma podane 3 lata gwarancji na swoje produkty, a Wy 2 lata. Skad to wynika?

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Ostateczny Wybór

Postby Adrian » 04 Jun 2017, 20:56

Witamy na forum!

Wybór między KS16 a KS14 to już kwestia zastosowań. W mieście na KS14 łatwiej się manewruje przy niższych prędkościach (np. jadąc między ludźmi). Jest też lżejszy i mniejszy.
KS16 z kolei ma nieco więcej mocy i większy zasięg. Jest to bardziej uniwersalny rozmiar koła, chociaż KS14 też świetnie radzi sobie z nierównościami na drodze.

Jeśli chodzi o głośniki, to KS16 jest nieco głośniejszy niż KS14, ale oba modele grają świetnie. Ze względu na mniejszy rozmiar samej obudowy KS14, producent zdecydował się na 4 głośniki. Tym nie ma co się przejmować.
KS14 ma dodatkowo port USB, który może służyć np. do ładowania telefonu.

Dodam, że nasi klienci mają do dyspozycji wsparcie z poziomu aplikacji mobilnej oraz możliwość realizacji gwarancji na terenie całej UE.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio na sklep@elektrycznemonocykle.pl

Pozdrawiam


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron