IPS Zero - okiem kobiety

Wszystko na temat monocykli IPS.
User avatar
Justyna
Site Team
Posts:15
Joined:12 Dec 2016, 23:26
Model unicykla:IPS Zero
IPS Zero - okiem kobiety

Postby Justyna » 12 Dec 2016, 23:30

Cześć!

Muszę się pochwalić moim nowym nabytkiem - IPS Zero. Jestem po godzinnej przejażdżce i mam kilka
spostrzeżeń, które mogą się przydać podczas wyboru nowego kółka. Otóż:

1. Waga - lekki w porównaniu do innych kółek na rynku. Około 10 kg. Koleżanka stwierdziła, że jednak daleko by go nie poniosła.
Ma racje. Ale dlatego ja na nim jeżdżę :)

2. Uchwyt - duży plus za to, że jest stabilny. Dzięki temu zawsze łatwo można go uchwycić jak szybko zeskakuje się z kółka.
Jednak wadą jest to, że nie ma jakiejś dodatkowej rączki, która się wysuwa. Przydatne to by było w kolejce na poczcie...
Przyznam, że sobie ją dorobię w wolnej chwili.

3. Światła - świetne! Wbudowane są światła przednie i tylne! Mega plus. Jak jadę to tyłu samoczynnie się
zmieniają światła przednie na światła cofania i odwrotnie! Mega! W aplikacji telefonu również można samemu wybierać
oświetlenie. Przyznam, że jeśli chodzi o widoczność na drodze to się postarano!

4. Aplikacja - jest prosta. Oprócz miernika prędkości, poziomu baterii, przebiegu i funkcji zmiany świateł mamy klakson! Zabawny dźwięk...ale w dużych miastach może się przydać.
Możemy również zmienić tryb jazdy:
Comfort - mega stabilnie i wolniej się rozpędza
Sport - bardziej czuły, zwinniejszy i szybciej zdobywa oczekiwaną prędkość
Apke jeszcze muszą podrasować ale dam im czas

5. Blokada prędkości - zaskoczyło mnie to. Mieszane miałam uczucia, gdyż podobnie miałam ze skuterem, ale rodzicie nigdy
nie zdjęli mi tej blokady...Tu po przejechaniu 50 km mogę jechać 30km/h. Więc już jutro strzeżcie się mnie!

6. Pedały - magnetyczne. Jest to bardzo komfortowe dla mnie, gdyż otwieram i zamykam je nogą.

7. Estetyka - mega ładny. Lepiej wygląda w rzeczywistości. Nie ma żadnych dodatków i dzięki tej prostocie trafił w moje serce <3
Przyznam, że długo szukałam modelu, który będzie spełniał moje wymagania (co to baterii i prędkości), a oprócz tego będzie mniejszy niż dotychczasowe modele na rynku.
Mam tylko 158 centymetrów wzrostu (i to jeszcze w kapeluszu) więc sami rozumiecie...

8. Akrobacje - dużo może nie umiem ale trochę dziś poskakałam. Nie było póki co żadnych problemów. Przycisk włączenia, zaciska się i daje mi pewność, że nie odskoczy.
Martwiłam się małymi wyciętymi przy oponie, ale daje radę na chodnikach czy progach zwalniających.

Wnioski: Polecam! Jako kobieta jestem zadowolona.

zeus78
Zainteresowany
Posts:7
Joined:05 Oct 2016, 11:50
Model unicykla:Kingsong K16

Re: IPS Zero - okiem kobiety

Postby zeus78 » 15 Dec 2016, 12:49

Może to rzeczywiście kółko które w końcu pokochają kobiety. Kingsong też zrobił nowego KS-14D, waży co prawda o 2kg więcej niż IPS, ale ma odrobinę większe baterie, lampy drogowe z prawdziwego zdarzenia oraz, co najważniejsze, wbudowaną wysuwaną rączkę. Nauczyłem moją żonę jeździć na EUC, jak tylko 14-tka od Kingsonga będzie w Polsce, a według zapewnień producenta ma być w okolicach lutego, to kupuje dla mojej drugiej połowy. Mam nadzieje że będziemy mieli okazję porównać to kiedyś z IPS Zero. Może ktoś kiedyś zrobi takie porównanie.


Return to “Oficjalne Forum IPS Polska”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron