Głos "Hello Kingsong"

Wszystko na temat monocykli Kingsong.
Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16
Głos "Hello Kingsong"

Postby Folthor » 26 Jan 2017, 10:43

Witam, doszedł do mnie ks-16. Pytanie na szybko :
W mailu było napisane "Dźwięk powitalny "Hello Kingsong" jest wyłączony ze względu na jego "uciążliwość"".
W aplikacji również dźwięki są wyłączone, a "Hello Kingsong" wciąż jest (za 1 razem prawie zawału dostałem, nie spodziewałem się tego tak głośno).
Czy da się i jak to wyłączyć.
Pozdrawiam

User avatar
kingsong
Konto oficjalne
Posts:22
Joined:03 Oct 2016, 10:35
Model unicykla:KingSong KS-16

Re: Głos "Hello Kingsong"

Postby kingsong » 26 Jan 2017, 11:34

Witam,
Dźwięk "Hello Kingsong" jest wyłączony. Monocykl włącza się dużym przyciskiem. Możliwe że naciska Pan mały przycisk. Ten przycisk służy tylko do połączenia Bluetooth jako głośnik do odtwarzania muzyki. Wtedy dźwięki są aktywowane i rzeczywiście pojawia się komunikat "Hello Kingsong", a po sparowaniu Bluetooth dźwięk "Bluetooth is connected". W normalnym użytkowaniu / jeżdżeniu, raczej nie korzysta się z głośników do odtwarzania muzyki więc włączanie małego przycisku jest zbędne. Mam nadzieje że to wytłumaczenie pomogło.
Pozdrawiamy

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Głos "Hello Kingsong"

Postby Folthor » 26 Jan 2017, 11:46

Rozumiem. Pierwsze wrażenie bardzo bardzo pozytywne. Ale niecierpliwie czekam jeszcze na piankę ochronną a nie wiem kiedy mogę się jej spodziewać :( . Po kilku dniach jazdy postaram się napisać własną opinie

User avatar
TomaszEM
Site Team
Posts:7
Joined:26 Jan 2017, 13:15
Model unicykla:KS16

Re: Głos "Hello Kingsong"

Postby TomaszEM » 26 Jan 2017, 12:17

Pianka dzisiaj została wysłana kurierem, dotrze pewnie jutro. Przepraszamy ale mieliśmy problem z dostawcą, a nie chcieliśmy przeciągać wysyłki kółka dla Pana. Prawdę mówiąc kurier przywiózł do nas piankę 30 minut po nadaniu do Pana paczki.

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Głos "Hello Kingsong"

Postby Folthor » 26 Jan 2017, 12:23

Dziękuję za informacje


Return to “Oficjalne Forum Kingsong Polska”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron