Najładniejsze elektryczne kółko?

Nie wiesz co kupić? Stwórz temat i napisz do czego potrzebujesz monocyklu oraz w jakiej cenie. Pomożemy wybrać najlepszy model spełniający Twoje wymagania!
GhostRider
Raczkuje
Posts:1
Joined:03 Jan 2016, 04:13
Model unicykla:Brak
Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby GhostRider » 03 Jan 2016, 04:23

Co polecicie dla mnie? Moja dziewczyna też będzie chciała jeździć.
Wymóg to mono ma być ładny, najlepiej najładniejszy na rynku, ale też powinien mieć wysoką jakość.

Widziałem takie zwykłe plastikowe mono i słabo to wygląda, zajeżdża Chinami :lol:

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 05 Jan 2016, 23:52

Jak dla mnie to Ninebot jest najładniejszy, ale każdy chwali swoje :D

User avatar
spellbinder
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:10
Joined:16 Nov 2015, 09:46
Model unicykla:Gotway MSuper 18

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby spellbinder » 16 Jan 2016, 14:49

Nowy GotWay Msuper 18 model 2016 też wygląda nieźle. Przy parametrach jakie oferuje to udany kompromis. https://www.youtube.com/watch?v=TB3bYxw4D4E
Kierując się jednak Twoimi kryteriach najlepszym wyborem będzie Ninebot, tutaj w pełni zgadzam się z naszym Adminem.
Z zakupem nie zwlekaj, przy tak szalejącym kursie walut, nie wiadomo ile na wiosnę przyjdzie nam zapłacić za nowe zabawki. Pozdrawiam

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 18 Jan 2016, 02:29

Wygląda nieźle, tylko czemu ciągle Gotway pokazuje oponę z obu stron? Wygląda to jak jakiś rower, albo normalny monocykl, czyli średnio.
Żeby nie było i tak pochwalę - to pierwszy ładny Gotway! :D

Ninebota znowu będę chwalił, bo tutaj koła praktycznie nie widać - pojazd wygląda jakby "latał" i dużo osób się dziwi, że taka "technologia" już istnieje, komentarze w stylu "jak z gwiezdnych wojen" ;)

User avatar
spellbinder
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:10
Joined:16 Nov 2015, 09:46
Model unicykla:Gotway MSuper 18

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby spellbinder » 18 Jan 2016, 14:55

Nie rozumiem, przecież przyznałem Ci racje, najładniejszy jest Ninebot. Zapytanie autora brzmiało "Najładniejsze elektryczne kółko?" O gustach się nie powinno dyskutować bo każdy ma swój, ale mnie się podoba design NB1 :) Nie zmienia to jednak niczego w moim podejściu do EUC; ja potrzebuje mocy, prędkości, zasięgu i jazdy w offroadowym terenie, jeśli zajdzie taka potrzeba, a jeśli o te sprawy chodzi to GotWay Msuper 18 zostawił konkurencje daleko w tyle.

Natomiast muszę Cię zmartwić, bo Lord Vader i tak olał to co tu bazgramy i przywłaszczył sobie Airwheel'a... ha ha haaa
https://youtu.be/EbSlz0EPGck

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 18 Jan 2016, 18:24

Wiem, że przyznałeś rację, po prostu porównałem nowy design Gotwaya, który mimo że jest dużo lepszy, nadal wzbudza moje zaciekawienie filozofią firmy. Dlaczego akurat tak projektują swoje EUC, dlaczego koło zawsze jest widoczne?

W ogóle jak jedziesz po błocie albo po śniegu to nie chlapie ci spodni?

Co do mocy i prędkości to jasne, że Gotway zjada wszystko na śniadanie, tylko pozazdrościć takich osiągów :) Prędkości w Ninebotach brakuje, niby 25 km/h jest spoko, ale zawsze ma się ochotę depnąć tak przynajmniej do 35 :D

User avatar
spellbinder
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:10
Joined:16 Nov 2015, 09:46
Model unicykla:Gotway MSuper 18

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby spellbinder » 18 Jan 2016, 21:37

Mogę się tylko domyślać czemu tak to projektują. Dzięki mocy, 18' i prześwitowi można podjechać tym pod schody
https://www.youtube.com/watch?v=tFra8EVk6lg

i nie połamiesz sobie obudowy tak jak miałoby to miejsce w większości EUC. W moim X3 już jest pęknięta niestety, dlatego zdecydowałem się na Gotway'a jak tylko zobaczyłem te wycięcia.

Możesz też szarżować w trudnym terenie, jeśli masz odwagę :)
https://youtu.be/szL2Krxq_EM?t=328
Ze względu na wycięcie rzeczywiście chlapie, ale da się to załatwić przyklejając, jak ten gość, szeroki pasek z tej pianki którą oklejamy nasze jednoślady.

Tak nawiasem mówiąc, to fajnie jakby Ninebot wypuścił jakiś model z silnikiem 1000w, który wyciagnąłby chociaż 32-35 kmh. Może One P+ będzie tak miał, jak sądzisz?
Pomyślałbym wtedy o zakupie kolejnej zabawki :)

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 18 Jan 2016, 23:58

Ten koleś ma lepsze ochraniacze niż na motor :D

Podjazd pod schody rozwala system!!! Faktycznie masakra!

Przyznaję, że Gotwaye są lepsze niż Nineboty jeśli chodzi o osiągi i praktyczność. Ninebotem muszę podskakiwać na krawężnik, a to zawsze ryzyko jednak. Najczęściej po prostu jadę trasami gdzie ich nie ma, albo szukam niskich podjazdów.

Ja już myślałem nad P, ale to za mała różnica w stosunku do E+, trochę więcej mocy (co jest fajne, podobno jeszcze lepiej się jeździ, ale ja jestem zadowolony z E+, więc to za słaby argument) i trochę wyższa prędkość (niby maks 30 km/h, ale w praktyce stabilna to 28-29 km/h).

Dlatego też czekam na P+ aż będzie "przeskok". Poza tym mogliby dodać wtedy drugą baterię (mniejszą) pod płytą główną + jeszcze w środku jest dużo miejsca na baterie. Ninebot ma w środku taki metalowy półokrąg z "kieszeniami" jakby, spokojnie można tam umieścić np. tracker GPS. Gorzej tylko go potem ładować :-P

Teraz robię modyfikację u siebie do montowania customowych świateł przód i tył (samemu robionych), na akumulatorki AAA i jeden włącznik. Wszystko będzie świetnie ukryte. Ninebot będzie dalej wyglądał jak Ninebot, ale będzie miał świetne światła LED przód/tył. Do tego ten tracker bym jeszcze włożył i baterię dał na zewnątrz. Jak polutuję wszystko to się pochwalę.

W każdym razie ten EUC ma bardzo dużo zmarnowanego miejsca i możnaby się pokusić o znacznie lepsze parametry.

User avatar
czemek
Raczkuje
Posts:1
Joined:05 Feb 2016, 17:32
Model unicykla:Solowheel Xtreme

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby czemek » 05 Feb 2016, 17:40


graza
Jeździ nawet tyłem
Posts:25
Joined:14 Feb 2016, 18:41
Model unicykla:Ninebot One E

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby graza » 27 Mar 2016, 11:13



Return to “Mój pierwszy elektryczny monocykl - co wybrać?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron