Kingsong KS16 i zakup na stronie

Nie wiesz co kupić? Stwórz temat i napisz do czego potrzebujesz monocyklu oraz w jakiej cenie. Pomożemy wybrać najlepszy model spełniający Twoje wymagania!
Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16
Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 18 Jan 2017, 13:25

Cześć.
Czy Kingsong KS-16 (680wh) to dobry wybór z tej półki cenowej ~4500?
Zastanawiam się tak długoterminowo, czy w przyszłości, te 30km/h wystarczy, w porównaniu do Gotway'i , które jednak są droższe.
Póki co, czynnikiem przeważającym nad Kingsongiem dla mnie jest fakt, że mogę go w Polsce kupić na raty.
Przy okazji by nie robić nowego tematu - jak to jest, że tutaj w sklepie Waszej strony, to kółko jest 200zł tańsze niż bezpośrednio od Kingsong na allegro? I jak dokładnie odbywa się zakup tutaj?
Pozdrawiam

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Bat » 18 Jan 2017, 22:52

Cześć,

Najpierw odpowiem na kwestie techniczne:

1. Na stronie mamy jeszcze promocję świąteczną. Nie możemy zagwarantować, że ceny takie pozostaną.

2. Raty są realizowane przez PayU. W tej chwili ta część strony nie jest jeszcze skończona, ale realizujemy zamówienia przez e-mail biuro@elektrycznemonocykle.pl. Tam też dostaniesz wszelkie dodatkowe info jak realizowana jest płatność ratalna przez PayU i będziesz mógł skalkulować sobie różne opcje rat.

3. Oczywiście gwarancja, serwis i wszystko jest u nas w Polsce.

Co do KS16 to może najlepiej niech wypowiedzą się użytkownicy. Ja powiem tylko tyle, że wszyscy nasi dotychczasowi klienci KS16 są bardzo zadowoleni, a sprzęt powinien służyć wiernie przez wiele lat.
Pamiętaj też, że do 2 lat wejdzie nowa ustawa unijna, która i tak będzie wymuszać ograniczenie prędkości poruszania się pojazdami osobistymi (takimi jak elektryczne monocykle) do 25 km/h.
Także cokolwiek nie kupisz to w mieście i tak nie będziesz mógł jechać szybciej.

Zresztą to jest właśnie maksymalna prędkość mojego Ninebota i jest w pełni wystarczająca - po mieście i tak często jeździ się wolniej (przechodnie).

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 18 Jan 2017, 23:03

Dzięki za odpowiedź, co do prędkości -jestem całkowicie pewien, że i tak ludzie będą sobie zdejmowali to ograniczenie. Zastanawiam się, czy nie będę czuł niedosytu przy 30km/h. Po prostu nie jeździłem jeszcze na niczym nawet 20, i nie jestem w stanie ocenić. I kolejna sprawa, że koło jest dość (moim zdaniem) mocno zakryte obudową. Czy nie będzie większych problemów z drogami leśnymi, i niewielkimi dziurami czy wybojami.

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Bat » 18 Jan 2017, 23:14


_r1
Jeździ nawet tyłem
Posts:22
Joined:07 Jul 2016, 22:50
Model unicykla:KS16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby _r1 » 18 Jan 2017, 23:24

Mi KS16 się bardzo podoba, świetnie się prowadzi, czuć bardzo duży zapas mocy. Patrząc długoterminowo to KS16 ma duże akumulatory Panasonica - jedne z najlepszych w ogóle na rynku akumulatorów (np. Tesla też używa Panasonica), przeliczając ładowanie raz na kilka dni albo i rzadziej, powinny posłużyć wiele lat.
Poza tym KS16 ma wbudowane światła (mocne), wysuwaną rączkę, do tego głośniki, aplikację na smart watche i inne pierdoły. Testowałem różne mono na rynku i w tej cenie ten wygrywa.
Jeździłem nie raz po terenie i sprawuje się świetnie.
Zresztą z tego co wiem to można się przejechać na KS16 we Wrocławiu u oficjalnego dystrybutora. Ale Folthor jak ty nigdy nie jeździłeś to raczej nie poczujesz czy 30 jest ok dla Ciebie. Tak jak mówi Bat 30 km/h to rozsądna prędkość przy której sobie myślisz że jak coś pójdzie nie tak to przeżyjesz, powyżej to już kask z gardą i pełna zbroja, zobacz jak jeżdżą goście na Gotwayu na youtube. Wyglądają jak zawodnicy żużla :)
Ja do 30-tki dochodziłem po paru tygodniach jeżdżenia i teraz robię to tylko jak jest pewna, prosta, długa droga. Standardowo leci się 20-25, a i tak rowerzyści to obiekty do wyprzedzania.

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 19 Jan 2017, 08:23

Ok, dzięki Panowie. To wybór dokonany. U mnie w Łodzi tak na prawde wszędzie prowadzą dłuugie proste drogi rowerowe, więc troszkę komfortu jest

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 19 Jan 2017, 08:31

Nie wiem jeszcze, czy opłaca się dopłacać 200zł, za wersję z gumą na obudowie. W koncu i tak i tak będzie pewnie poobijane w cholere.

User avatar
kingsong
Konto oficjalne
Posts:22
Joined:03 Oct 2016, 10:35
Model unicykla:KingSong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby kingsong » 19 Jan 2017, 11:23

Witamy,
Jeżeli chodzi o wersję gumową to trudno tu mówić o jakichś przewagach praktycznych natomiast wizualne z pewnością są. Tą wersję można świetnie okleić wyciętą folią reklamową w kolorze czarny połysk. Wtedy kółko wygląda nieziemsko i z pewnością jest jedyne w swoim rodzaju.

User avatar
Justyna
Site Team
Posts:15
Joined:12 Dec 2016, 23:26
Model unicykla:IPS Zero

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Justyna » 19 Jan 2017, 16:15

Cześć, Folthor! Witamy na forum!

Napisałeś w samą porę. Właśnie testuję Kingsonga KS16 i jestem pod wrażeniem tego kółka. Na stronie głównej jest dodany nowy film z prezentacją :-)
Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz! :-)

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 20 Jan 2017, 11:43

Dzięki. Na pewno się odezwę w razie czego :D


Return to “Mój pierwszy elektryczny monocykl - co wybrać?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron