Kingsong KS16 i zakup na stronie

Nie wiesz co kupić? Stwórz temat i napisz do czego potrzebujesz monocyklu oraz w jakiej cenie. Pomożemy wybrać najlepszy model spełniający Twoje wymagania!
User avatar
Krzysztof30
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:14
Joined:23 Jan 2017, 09:40
Model unicykla:Kinsong KS16
Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Krzysztof30 » 23 Jan 2017, 09:41

Witam

Czy wasz sklep przewiduje raty payU 0 procent w najbliższym czasie ?

Widzę że cena na Kingsong 16 wzrosła o 200 zł :?

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 23 Jan 2017, 11:08

Jeśli payU ma aktualnie promocje 0 procent, to na pewno. W końcu to nie sklep o tym decyduje tylko Payu, a z tego co mi się wydaję, ostatnie 0 procent było do 18 grudnia jako przedświąteczna promocja. Oczywiście mogę się mylić, ale tak mi się zdaje właśnie

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Adrian » 23 Jan 2017, 20:19

Krzysztof30,

Raty obsługuje zewnętrza firma PayU. Używany jest ich oficjalny kalkulator i wnioski ratalnie nie są w ogóle rozpatrywane przez nas.
Zaznaczam, że na ratach nic nie zarabiamy, jakikolwiek procent jest wyliczony przez PayU, ten jest płacony przez PayU. My sami za umożliwienie sprzedaży ratalnej płacimy dodatkową prowizję, ale nie doliczamy jej do ceny kółka - ta pozostaje ta sama niezależnie od metody płatności - przelew / karta / przelew PayU / raty PayU, czy też za pobraniem. Zawsze cena u nas jest ta sama i wysyłka jest gratis.
Jeśli PayU zrezygnuje z ich oferty 0%, postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby wynegocjować z nimi jak najlepsze warunki. Jeśli będziemy mogli zrobić cokolwiek, by obniżyć koszty rat, to to zrobimy.

Co do zwiększenia ceny KS16 - jest to spowodowane zakończeniem się promocji świątecznej. Dzisiaj sprzedał się ostatni KS16 z promocyjnych, właśnie go pakujemy.

Dostawa KS16 będzie między 10 a 14 lutym. Myśleliśmy, że do tego czasu jeszcze będziemy mieć kilka sztuk, ale poszły "jak świeże bułeczki".

Dobra wiadomość jest taka, że mimo zakończenia promocji, ceny IPS Zero oraz KS14 zostają bez zmian. Pojawią się razem z KS16.

Od lutego planujemy już mieć pełną płynność jeśli chodzi o wszystkie modele, nie powinno już niczego braknąć.

Przewidujemy też rabaty dla użytkowników polecających nas dalej (jeśli ktoś wpisze wasz login polecający)

W tej chwili od ręki mamy dostępne:
- Kingsong KS16 w specjalnej edycji Rubber Black,
- Solowheel Classic - biały i czarny,
- Solowheel XTREME - biały i czarny.

Planujemy też rozszerzenie oferty o kolejne marki w najbliższym czasie. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że w swojej cenie i klasie KS16 będzie nadal najlepszym modelem.

User avatar
Krzysztof30
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:14
Joined:23 Jan 2017, 09:40
Model unicykla:Kinsong KS16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Krzysztof30 » 23 Jan 2017, 20:39

Dzięki Adrian na wyczerpującą odpowiedź. A czy w sprzedaży elektryczne monocykle będzie dostępny InMotion V8 ?

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Adrian » 23 Jan 2017, 21:11

Jesteśmy w trakcie testów V8. InMotion to w miarę nowa firma na rynku elektrycznych monocyklów i podchodzimy do nich bardzo ostrożnie.
Póki co niczego oczywiście nie wykluczamy, ale też nie możemy nic obiecać.

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Bat » 02 Feb 2017, 07:59

Folthor - świetny wybór!
Koniecznie daj znać jak wrażenia i dopisz się, z jakiego miasta jesteś.

Rozumiem, że wcześniej jeszcze w ogóle nie jeździłeś na EUC i KS16 jest twoim pierwszym?

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Kingsong KS16 i zakup na stronie

Postby Folthor » 02 Feb 2017, 23:13

Kiedyś napiszę szczegółowo o moich wrażeniach, ale to jeszcze nie czas. Wcześniej jakąś godzinę spędziłem na czyimś kółku z marketu, co mi wystarczyło by od razu bez problemu jeździć na swoim KS16


Return to “Mój pierwszy elektryczny monocykl - co wybrać?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron